New Boy
NEW BOY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
New Boy z siedzibą w mieście Wólka Kosowska działa pod kodem PKD 46.42.Z. Numer NIP firmy to 1231495893, KRS 0000905965, REGON 38922397400000. Adres rejestrowy: UL. NADRZECZNA, 16A HALA3/E32. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług New Boy, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o New Boy.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 30.09.2026
- W KRS od
- 16.06.20215 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 100 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 3 okresyostatnie za 2023
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.42.ZSprzedaż hurtowa odzieży i obuwia47.71.ZSprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach46.41.ZSprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych46.48.ZSprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii46.90.ZSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana47.19.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach47.72.ZSprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.99.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami52.10.BMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów52.21.ZDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowy
Złożone sprawozdania finansowe
- od 16.06.2021 do 31.12.2021 — złożone 29.09.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 27.05.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 08.07.2024
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 30.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o New Boy
Jaki jest NIP firmy New Boy?
NIP firmy New Boy to 1231495893. KRS: 0000905965. REGON: 38922397400000.
Czy firma New Boy ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma New Boy nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma New Boy?
Adres rejestrowy: UL. NADRZECZNA, 16A HALA3/E32.
Czy New Boy działa w mieście Wólka Kosowska?
Tak, siedziba New Boy mieści się w mieście Wólka Kosowska. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma New Boy jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma New Boy (NIP 1231495893) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 30.09.2026.
Podobne firmy w Wólka Kosowska – SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY I OBUWIA
Doc-Lap
NIP 1231329077 · Wólka Kosowska
Cheng En
NIP 1231313805 · Wólka Kosowska
Denim-Hugo
NIP 1231261221 · Wólka Kosowska
Tang Shi
NIP 1231390065 · Wólka Kosowska
T'Henry
NIP 1231441331 · Wólka Kosowska
Big King
NIP 1231546320 · Wólka Kosowska
Phuong Chinh
NIP 1231186459 · Wólka Kosowska
Nuxee
NIP 1231324737 · Wólka Kosowska
C.T.H.T
NIP 1231294628 · Wólka Kosowska
Three Chefs
NIP 5252780460 · Wólka Kosowska