Nevo Clean

NEVO CLEAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Poznań
NIP 7812030087 KRS 0000943537 REGON 52082694400000 Adres UL. ŻURAWIA, 5A 1

Nevo Clean z siedzibą w mieście Poznań działa pod kodem PKD 81.21.Z. Numer NIP firmy to 7812030087, KRS 0000943537, REGON 52082694400000. Adres rejestrowy: UL. ŻURAWIA, 5A 1. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Nevo Clean, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Nevo Clean.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowany — wykreślony 2025-09-18sprawdzone 24.10.2026
W KRS od
30.12.20214 lata na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 2 okresyostatnie za 2023
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 81.21.Z Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie
  • 82.30.Z Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów
  • 82.92.Z Działalność związana z pakowaniem
  • 82.99.Z Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 30.12.2021 do 31.12.2022 — złożone 12.02.2024
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 19.02.2025

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 24.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Nevo Clean

Jaki jest NIP firmy Nevo Clean?

NIP firmy Nevo Clean to 7812030087. KRS: 0000943537. REGON: 52082694400000.

Czy firma Nevo Clean ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Nevo Clean nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Nevo Clean?

Adres rejestrowy: UL. ŻURAWIA, 5A 1.

Czy Nevo Clean działa w mieście Poznań?

Tak, siedziba Nevo Clean mieści się w mieście Poznań. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Nevo Clean jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Nevo Clean (NIP 7812030087) to: niezarejestrowany. Stan na 24.10.2026.

Podobne firmy w Poznań – NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH