Natural Power Factory

NATURAL POWER FACTORY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Stargard
NIP 8542430014 KRS 0000816354 REGON 38496014200000 Adres UL. KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI, 7

Natural Power Factory z siedzibą w mieście Stargard działa pod kodem PKD 10.86.Z. Numer NIP firmy to 8542430014, KRS 0000816354, REGON 38496014200000. Adres rejestrowy: UL. KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI, 7. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Natural Power Factory, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Natural Power Factory.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 25.10.2026
W KRS od
28.11.20196 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 6 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 10.86.Z Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej
  • 47.73.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych
  • 47.74.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych i ortopedycznych
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
  • 47.29.Z Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 30.10.2019 do 31.12.2020 — złożone 19.09.2022
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 15.10.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 15.07.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 16.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 15.07.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 15.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 25.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Natural Power Factory

Jaki jest NIP firmy Natural Power Factory?

NIP firmy Natural Power Factory to 8542430014. KRS: 0000816354. REGON: 38496014200000.

Czy firma Natural Power Factory ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Natural Power Factory nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Natural Power Factory?

Adres rejestrowy: UL. KSIĘDZA JERZEGO POPIEŁUSZKI, 7.

Czy Natural Power Factory działa w mieście Stargard?

Tak, siedziba Natural Power Factory mieści się w mieście Stargard. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Natural Power Factory jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Natural Power Factory (NIP 8542430014) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 25.10.2026.

Podobne firmy w Stargard – PRODUKCJA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH HOMOGENIZOWANYCH I ŻYWNOŚCI DIETETYCZNEJ