Mystic Management
MYSTIC MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mystic Management z siedzibą w mieście Minoga działa pod kodem PKD 74.90.Z. Numer NIP firmy to 5130275695, KRS 0000937315, REGON 520620668. Adres rejestrowy: MINOGA 127, 32-046 MINOGA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Mystic Management, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Mystic Management.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 13.10.2026
- W KRS od
- 06.12.20214 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
74.90.ZPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana47.19.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach47.71.ZSprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.99.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami73.11.ZDziałalność agencji reklamowych90.01.ZDziałalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych73.12.APośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji93.29.BPozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana
Złożone sprawozdania finansowe
- od 03.12.2021 do 31.12.2022 — złożone 27.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 14.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 12.05.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 27.05.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 13.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Mystic Management
Jaki jest NIP firmy Mystic Management?
NIP firmy Mystic Management to 5130275695. KRS: 0000937315. REGON: 520620668.
Czy firma Mystic Management ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Mystic Management nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Mystic Management?
Adres rejestrowy: MINOGA 127, 32-046 MINOGA.
Czy Mystic Management działa w mieście Minoga?
Tak, siedziba Mystic Management mieści się w mieście Minoga. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Mystic Management jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Mystic Management (NIP 5130275695) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 13.10.2026.
Podobne firmy w Minoga – POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Irbis Group
NIP 9591996319 · Kielce
Idea Group At
NIP 8522617519 · Szczecin
Eko-Log
NIP 7822353975 · Warszawa
Fundacja Klub Dyrektorów Finansowych
NIP 5223278456 · Warszawa
Eurasian Delivery Impex
NIP 8971812590 · Wrocław
Microvita
NIP 8792679039 · Toruń
Polska Grupa Budowlano-Inżynieryjna
NIP 6711819743 · Kołobrzeg
Inez
NIP 5882393109 · Chwaszczyno
Inekos
NIP 7792238441 · Chyby
Pomorskie Centrum Obsługi Nieruchomości
NIP 8393182811 · Słupsk