Muro Investment
MURO INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Muro Investment z siedzibą w mieście Kielce działa pod kodem PKD 41.00.A. Numer NIP firmy to 6572960566, KRS 0000904200, REGON 38907182000000. Adres rejestrowy: UL. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, 1G 16. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Muro Investment, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Muro Investment.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 02.10.2026
- W KRS od
- 01.06.20215 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 250 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
41.00.ARoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych41.00.BRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków niemieszkalnych43.11.ZRozbiórka i burzenie obiektów budowlanych43.12.ZPrzygotowanie terenu pod budowę43.35.ZWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi74.12.ZDziałalność w zakresie projektowania graficznego i komunikacji wizualnej74.13.ZDziałalność w zakresie projektowania wnętrz68.31.ZPośrednictwo w obrocie nieruchomościami82Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej
Złożone sprawozdania finansowe
- od 31.05.2021 do 31.12.2021 — złożone 30.09.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 07.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 05.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 17.06.2025
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 02.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Muro Investment
Jaki jest NIP firmy Muro Investment?
NIP firmy Muro Investment to 6572960566. KRS: 0000904200. REGON: 38907182000000.
Czy firma Muro Investment ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Muro Investment nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Muro Investment?
Adres rejestrowy: UL. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, 1G 16.
Czy Muro Investment działa w mieście Kielce?
Tak, siedziba Muro Investment mieści się w mieście Kielce. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Muro Investment jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Muro Investment (NIP 6572960566) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 02.10.2026.
Podobne firmy w Kielce – ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH
Wtm Development
NIP 9591920055 · Kielce
Electreen
NIP 7011138361 · Kielce
Mdm Szafarowicz Spółka Jawna
NIP 5242911340 · Warszawa
Ideas For Future
NIP 1182098760 · Kraków
G.P.A. Invest
NIP 5272779460 · Marki
Tj Group
NIP 7393903115 · Warszawa
Jdm Inwestycje
NIP 7532470767 · Nysa
Alfabud Apex
NIP 5632425268 · Warszawa
Motiv3 Home
NIP 9592055240 · Hucisko
Smart Invest 3
NIP 5223205440 · Warszawa