Mgk Construction
"MGK CONSTRUCTION" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Mgk Construction z siedzibą w mieście Nowy Dwór Gdański działa pod kodem PKD 25.62.Z. Numer NIP firmy to 5842750342, KRS 0000621578, REGON 36463776400000. Adres rejestrowy: UL. TCZEWSKA, 28B. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Mgk Construction, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Mgk Construction.
Sprawdź firmę przed współpracą
- W KRS od
- 06.06.201610 lat na rynku
- Forma prawna
- Spółka komandytowa
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 10 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
25.62.ZObróbka mechaniczna elementów metalowych30.11.ZProdukcja statków i konstrukcji pływających25.11.ZProdukcja konstrukcji metalowych i ich części33.15.ZNaprawa i konserwacja statków i łodzi41Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków42Roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej77.11.ZWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi56.10.ARestauracje i inne stałe placówki gastronomiczne02.20Pozyskiwanie drewna
Złożone sprawozdania finansowe
- od 19.04.2016 do 31.12.2016 — złożone 29.06.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 12.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 13.06.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 09.06.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 24.03.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 16.05.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 12.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 08.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 21.05.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 18.03.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 23.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Mgk Construction
Jaki jest NIP firmy Mgk Construction?
NIP firmy Mgk Construction to 5842750342. KRS: 0000621578. REGON: 36463776400000.
Czy firma Mgk Construction ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Mgk Construction nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Mgk Construction?
Adres rejestrowy: UL. TCZEWSKA, 28B.
Czy Mgk Construction działa w mieście Nowy Dwór Gdański?
Tak, siedziba Mgk Construction mieści się w mieście Nowy Dwór Gdański. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Podobne firmy w Nowy Dwór Gdański – OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH
Krosstech
NIP 6842634582 · Krosno
Des Tour Filip Dettlaff I Alojzy Dettlaff Spółka Jawna
NIP 5870201469 · Minkowice
Steeltec
NIP 9462718587 · Lublin
Laser - Stal
NIP 6652946456 · Konin
G&G Industry
NIP 7123420588 · Lublin
Big Aluminium
NIP 9910498042 · Opole
Omf
NIP 6443265083 · Będzin
Przedsiębiorstwo S.W.L.E.
NIP 5551935373 · Brusy
Dabar
NIP 6412562070 · Ruda Śląska
Mjr Machining
NIP 6312714698 · Gliwice