Merc-Trans
MERC-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Merc-Trans z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 49.41.Z. Numer NIP firmy to 5210125638, KRS 0000824139, REGON 010375956. Adres rejestrowy: KORMORANÓW 5, 02-836 WARSZAWA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Merc-Trans, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Merc-Trans.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 19.10.2026
- W KRS od
- 04.02.20206 lat na rynku
- Forma prawna
- Spółka komandytowa
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 5 okresówostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
49.41.ZTransport drogowy towarów45.20.ZKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli45.11.ZSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek45.19.ZSprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli45.32.ZSprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli96.09.ZPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana52.10.BMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów52.29.CDziałalność pozostałych agencji transportowych52.21.ZDziałalność usługowa wspomagająca transport lądowy68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 28.09.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 14.11.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 12.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 03.12.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 07.08.2025
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 19.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Merc-Trans
Jaki jest NIP firmy Merc-Trans?
NIP firmy Merc-Trans to 5210125638. KRS: 0000824139. REGON: 010375956.
Czy firma Merc-Trans ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Merc-Trans nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Merc-Trans?
Adres rejestrowy: KORMORANÓW 5, 02-836 WARSZAWA.
Czy Merc-Trans działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Merc-Trans mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Merc-Trans jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Merc-Trans (NIP 5210125638) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 19.10.2026.
Podobne firmy w Warszawa – TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Auto Pk-Trans
NIP 1133106838 · Warszawa
Inway Logistics
NIP 5242990807 · Warszawa
Leventy
NIP 5272997010 · Warszawa
Gosław
NIP 5223036925 · Warszawa
Agentrans
NIP 9522176205 · Warszawa
Transmiles
NIP 1132998272 · Warszawa
Sawa Logistics Transport Services
NIP 5213828949 · Warszawa
Trans Ds
NIP 5213931340 · Warszawa
Globus International Pl
NIP 5213948984 · Warszawa
Skylux
NIP 5252713245 · Warszawa