Mega Service Group

MEGA SERVICE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

📍 Kraków
NIP 6751527917 KRS 0000588714 REGON 36311448400000 Adres UL. RAKOWICKA, 10B 4

Mega Service Group z siedzibą w mieście Kraków działa pod kodem PKD 41.00.A. Numer NIP firmy to 6751527917, KRS 0000588714, REGON 36311448400000. Adres rejestrowy: UL. RAKOWICKA, 10B 4. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Mega Service Group, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Mega Service Group.

Sprawdź firmę przed współpracą

W KRS od
30.11.201510 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 10 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 41.00.A Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych
  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 35.30.Z Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną i powietrze do układów klimatyzacyjnych
  • 35.12.B Energetyka słoneczna
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.35.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 63.91.Z Działalność wyszukiwarek internetowych
  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej i pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 18.11.2015 do 31.12.2016 — złożone 08.12.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 21.06.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 09.07.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 06.10.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 23.09.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 13.10.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 13.06.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 28.02.2025
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 27.06.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 12.06.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 23.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Mega Service Group

Jaki jest NIP firmy Mega Service Group?

NIP firmy Mega Service Group to 6751527917. KRS: 0000588714. REGON: 36311448400000.

Czy firma Mega Service Group ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Mega Service Group nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Mega Service Group?

Adres rejestrowy: UL. RAKOWICKA, 10B 4.

Czy Mega Service Group działa w mieście Kraków?

Tak, siedziba Mega Service Group mieści się w mieście Kraków. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Podobne firmy w Kraków – ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH