Mcs-Metal Cleaning Service

MCS-METAL CLEANING SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Stalowa Wola
NIP 8652214553 KRS 0000124073 REGON 83048213700000 Adres UL. LUDWIKA TOŁWIŃSKIEGO, 6

Mcs-Metal Cleaning Service z siedzibą w mieście Stalowa Wola działa pod kodem PKD 25.61.Z. Numer NIP firmy to 8652214553, KRS 0000124073, REGON 83048213700000. Adres rejestrowy: UL. LUDWIKA TOŁWIŃSKIEGO, 6. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Mcs-Metal Cleaning Service, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Mcs-Metal Cleaning Service.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 20.10.2026
W KRS od
22.07.200224 lata na rynku
Kapitał zakładowy
206 100 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 24 okresyostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 33.11.Z Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych
  • 33.12.Z Naprawa i konserwacja maszyn
  • 33.17.Z Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego
  • 33.19.Z Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia
  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników

Złożone sprawozdania finansowe

  • 01.01.2002 - 31.12.2002 — złożone 22.05.2003
  • 01.01.2003r. - 31.12.2003r. — złożone 16.06.2004
  • 01.01.2004r. - 31.12.2004r. — złożone 13.06.2005
  • 01.01.2005r. - 31.12.2005r. — złożone 26.06.2006
  • 01.01.2006 - 31.12.2006 — złożone 06.07.2007
  • 01.01.2007 - 31.12.2007 — złożone 14.07.2008
  • 01.01.2008 r. - 31.12.2008 r. — złożone 01.06.2009
  • 01.01.2010r.-31.12.2009r. — złożone 02.07.2010
  • 01.01.2010 r. - 31.12.2010 r. — złożone 18.07.2011
  • 01.01.2011 r. - 31.12.2011 r. — złożone 25.04.2012
  • 01.01.2012-31.12.2012 — złożone 10.06.2013
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 11.07.2014
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 14.07.2015
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 06.07.2016
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 26.06.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 05.07.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 25.06.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 30.06.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 27.08.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 12.10.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 06.07.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 01.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 01.07.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 25.06.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 20.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Mcs-Metal Cleaning Service

Jaki jest NIP firmy Mcs-Metal Cleaning Service?

NIP firmy Mcs-Metal Cleaning Service to 8652214553. KRS: 0000124073. REGON: 83048213700000.

Czy firma Mcs-Metal Cleaning Service ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Mcs-Metal Cleaning Service nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Mcs-Metal Cleaning Service?

Adres rejestrowy: UL. LUDWIKA TOŁWIŃSKIEGO, 6.

Czy Mcs-Metal Cleaning Service działa w mieście Stalowa Wola?

Tak, siedziba Mcs-Metal Cleaning Service mieści się w mieście Stalowa Wola. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Mcs-Metal Cleaning Service jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Mcs-Metal Cleaning Service (NIP 8652214553) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 20.10.2026.

Podobne firmy w Stalowa Wola – OBRÓBKA METALI I NAKŁADANIE POWŁOK NA METALE