Manuli Hydraulics Manufacturing

MANULI HYDRAULICS MANUFACTURING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Mysłowice
NIP 2220877433 KRS 0000358353 REGON 24156965000000 Adres BRZEZIŃSKA, 50

Manuli Hydraulics Manufacturing z siedzibą w mieście Mysłowice działa pod kodem PKD 22.19.Z. Numer NIP firmy to 2220877433, KRS 0000358353, REGON 24156965000000. Adres rejestrowy: BRZEZIŃSKA, 50. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Manuli Hydraulics Manufacturing, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Manuli Hydraulics Manufacturing.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 11.10.2026
W KRS od
11.06.201016 lat na rynku
Kapitał zakładowy
40 000 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 15 okresówostatnie za 2024
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 22.19.Z Produkcja pozostałych wyrobów z gumy
  • 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych
  • 25.93.Z Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn
  • 25.94.Z Produkcja złączy i śrub
  • 25.99.Z Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 28.41.Z Produkcja maszyn do obróbki metalu
  • 28.96.Z Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów
  • 28.99.Z Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 35.11.Z Wytwarzanie energii elektrycznej

Złożone sprawozdania finansowe

  • 01.06.2010 - 31.12.2010 — złożone ---
  • 01.01.2011 - 31.12.2011 — złożone 12.07.2012
  • 01.01.2012 - 31.12.2012 — złożone 09.04.2013
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 14.04.2014
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 30.04.2015
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 24.06.2016
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 30.11.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 25.06.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 05.08.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 30.07.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 28.09.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 10.11.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 29.09.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 01.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 14.07.2025

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 11.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Manuli Hydraulics Manufacturing

Jaki jest NIP firmy Manuli Hydraulics Manufacturing?

NIP firmy Manuli Hydraulics Manufacturing to 2220877433. KRS: 0000358353. REGON: 24156965000000.

Czy firma Manuli Hydraulics Manufacturing ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Manuli Hydraulics Manufacturing nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Manuli Hydraulics Manufacturing?

Adres rejestrowy: BRZEZIŃSKA, 50.

Czy Manuli Hydraulics Manufacturing działa w mieście Mysłowice?

Tak, siedziba Manuli Hydraulics Manufacturing mieści się w mieście Mysłowice. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Manuli Hydraulics Manufacturing jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Manuli Hydraulics Manufacturing (NIP 2220877433) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 11.10.2026.

Podobne firmy w Mysłowice – PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z GUMY