Lux House
LUX HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lux House z siedzibą w mieście Oleśnica działa pod kodem PKD 41.10.Z. Numer NIP firmy to 9112005711, KRS 0000422231, REGON 021894136. Adres rejestrowy: LWOWSKA 31/101, 56-400 OLEŚNICA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Lux House, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Lux House.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 15.10.2026
- W KRS od
- 29.05.201214 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 20 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 14 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
41.10.ZRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych56.10.BRuchome placówki gastronomiczne68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi68.31.ZPośrednictwo w obrocie nieruchomościami82.11.ZDziałalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura20.16.ZProdukcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych77.11.ZWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek22.29.ZProdukcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych
Złożone sprawozdania finansowe
- 2012 r. — złożone 27.03.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 01.04.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 11.06.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 22.06.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 31.03.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 29.04.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 12.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 04.06.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 17.06.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 05.07.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 11.05.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 27.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 24.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 10.04.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 15.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Lux House
Jaki jest NIP firmy Lux House?
NIP firmy Lux House to 9112005711. KRS: 0000422231. REGON: 021894136.
Czy firma Lux House ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Lux House nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Lux House?
Adres rejestrowy: LWOWSKA 31/101, 56-400 OLEŚNICA.
Czy Lux House działa w mieście Oleśnica?
Tak, siedziba Lux House mieści się w mieście Oleśnica. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Lux House jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Lux House (NIP 9112005711) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 15.10.2026.
Podobne firmy w Oleśnica – REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
Inwest 4M
NIP 9112046302 · Oleśnica
Pro2 Invest
NIP 9112037355 · Oleśnica
Mpmedra
NIP 5532517195 · Węgierska Górka
Mrdv
NIP 5252749065 · Warszawa
Ango
NIP 7393908928 · Olsztyn
Partyzantów 111
NIP 9571114977 · Gdańsk
D&M Investment Os
NIP 7322212852 · Aleksandrów Łódzki
Proff House
NIP 5862161844 · Gdynia
Real Development Apartments
NIP 9472007770 · Łódź
Uchacz Budownictwo
NIP 7372154329 · Podłopień