Łuczak Elektryk

ŁUCZAK ELEKTRYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Wąsowo
NIP 7882037723 KRS 0001002371 REGON 52366695500000 Adres UL. WYTOMYSKA, 22

Łuczak Elektryk z siedzibą w mieście Wąsowo działa pod kodem PKD 43.21.Z. Numer NIP firmy to 7882037723, KRS 0001002371, REGON 52366695500000. Adres rejestrowy: UL. WYTOMYSKA, 22. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Łuczak Elektryk, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Łuczak Elektryk.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 26.09.2026
W KRS od
15.11.20223 lata na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 3 okresyostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych
  • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.99.Z Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 80.20.Z Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 10.11.2022 do 31.12.2023 — złożone 05.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 11.07.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 10.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 26.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Łuczak Elektryk

Jaki jest NIP firmy Łuczak Elektryk?

NIP firmy Łuczak Elektryk to 7882037723. KRS: 0001002371. REGON: 52366695500000.

Czy firma Łuczak Elektryk ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Łuczak Elektryk nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Łuczak Elektryk?

Adres rejestrowy: UL. WYTOMYSKA, 22.

Czy Łuczak Elektryk działa w mieście Wąsowo?

Tak, siedziba Łuczak Elektryk mieści się w mieście Wąsowo. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Łuczak Elektryk jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Łuczak Elektryk (NIP 7882037723) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 26.09.2026.

Podobne firmy w Wąsowo – WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH