Lt-System
LT-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lt-System z siedzibą w mieście Rzeszów. Numer NIP firmy to 8133677527, KRS 0000458369, REGON 18096357500000. Adres rejestrowy: PRZEMYSŁOWA, 12. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Lt-System, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Lt-System.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 28.09.2026
- W KRS od
- 16.04.201313 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 5 okresówostatnie za 2019
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi47Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi52Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 18.06.2020
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 18.06.2020
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 18.06.2020
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 18.06.2020
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 18.06.2020
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 28.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Lt-System
Jaki jest NIP firmy Lt-System?
NIP firmy Lt-System to 8133677527. KRS: 0000458369. REGON: 18096357500000.
Czy firma Lt-System ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Lt-System nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Lt-System?
Adres rejestrowy: PRZEMYSŁOWA, 12.
Czy Lt-System działa w mieście Rzeszów?
Tak, siedziba Lt-System mieści się w mieście Rzeszów. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Lt-System jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Lt-System (NIP 8133677527) to: niezarejestrowany. Stan na 28.09.2026.
Podobne firmy w Rzeszów
Bud Obiekt
NIP 8133861975 · Rzeszów
Jbinid
NIP 5170398518 · Rzeszów
Intermed
NIP 5170377976 · Rzeszów
M&T Usługi Księgowe
NIP 8133903053 · Rzeszów
Sgr Work
NIP 6762512871 · Rzeszów
Bisbud
NIP 5170378496 · Rzeszów
Ochotnicza Straż Pożarna Rzeszów - Pogwizdów Nowy
NIP 5170416989 · Rzeszów
You & Me
NIP 8133821929 · Rzeszów
Obraz
NIP 8133827719 · Rzeszów
Fundacja "Innowacja I Przedsiębiorczość
NIP 9662135637 · Rzeszów