Lota Serwis
LOTA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lota Serwis z siedzibą w mieście Wrocław działa pod kodem PKD 45.20.Z. Numer NIP firmy to 8971849386, KRS 0000709126, REGON 36897810800000. Adres rejestrowy: UL. MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, 74 320. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Lota Serwis, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Lota Serwis.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 17.10.2026
- W KRS od
- 13.12.20178 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 50 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 6 okresówostatnie za 2023
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
45.20.ZKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli45.1Sprzedaż hurtowa i detaliczna pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli45.2Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli45.3Sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli47.7Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach49.4Transport drogowy towarów oraz działalność usługowa związana z przeprowadzkami52.10Magazynowanie i przechowywanie towarów52.2Działalność usługowa wspomagająca transport68.2Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi77.1Wynajem i dzierżawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Złożone sprawozdania finansowe
- od 13.12.2017 do 31.12.2018 — złożone 26.06.2020
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 12.11.2025
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 12.11.2025
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 12.11.2025
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 12.11.2025
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 17.11.2025
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 17.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Lota Serwis
Jaki jest NIP firmy Lota Serwis?
NIP firmy Lota Serwis to 8971849386. KRS: 0000709126. REGON: 36897810800000.
Czy firma Lota Serwis ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Lota Serwis nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Lota Serwis?
Adres rejestrowy: UL. MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, 74 320.
Czy Lota Serwis działa w mieście Wrocław?
Tak, siedziba Lota Serwis mieści się w mieście Wrocław. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Lota Serwis jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Lota Serwis (NIP 8971849386) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 17.10.2026.
Podobne firmy w Wrocław – KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI
Edel-System
NIP 8951879036 · Wrocław
Auto-Complex
NIP 8971689132 · Wrocław
Pro Motors
NIP 8992463002 · Wrocław
Shinesquad
NIP 8952268286 · Wrocław
Auto Lab
NIP 8952231277 · Wrocław
Amm Garage
NIP 8951911337 · Wrocław
Mjm-Partner
NIP 8952190182 · Wrocław
Rg Auto-Serwis
NIP 8992934594 · Wrocław
Logvinov
NIP 8982274771 · Wrocław
Arena Motors
NIP 1182196304 · Warszawa