Local Portaging

LOCAL PORTAGING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Wrocław
NIP 8952205707 KRS 0000784366 REGON 38326517300000 Adres UL. KOSZAROWA, 32F

Local Portaging z siedzibą w mieście Wrocław działa pod kodem PKD 49.31.Z. Numer NIP firmy to 8952205707, KRS 0000784366, REGON 38326517300000. Adres rejestrowy: UL. KOSZAROWA, 32F. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Local Portaging, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Local Portaging.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowanysprawdzone 03.10.2026
W KRS od
30.04.20197 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 1 okresostatnie za 2020
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 49.31.Z Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
  • 49.39.Z Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany
  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 49.42.Z Działalność usługowa związana z przeprowadzkami
  • 53.20.Z Pozostała działalność pocztowa i kurierska

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 30.04.2019 do 31.12.2020 — złożone 28.06.2022

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 03.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Local Portaging

Jaki jest NIP firmy Local Portaging?

NIP firmy Local Portaging to 8952205707. KRS: 0000784366. REGON: 38326517300000.

Czy firma Local Portaging ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Local Portaging nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Local Portaging?

Adres rejestrowy: UL. KOSZAROWA, 32F.

Czy Local Portaging działa w mieście Wrocław?

Tak, siedziba Local Portaging mieści się w mieście Wrocław. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Local Portaging jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Local Portaging (NIP 8952205707) to: niezarejestrowany. Stan na 03.10.2026.

Podobne firmy w Wrocław – TRANSPORT LĄDOWY PASAŻERSKI, MIEJSKI I PODMIEJSKI