Laser Market
LASER MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Laser Market z siedzibą w mieście Bielsko-Biała działa pod kodem PKD 46.69.Z. Numer NIP firmy to 9372711831, KRS 0000730672, REGON 38010629600000. Adres rejestrowy: PL. RATUSZOWY, 4. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Laser Market, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Laser Market.
Sprawdź firmę przed współpracą
- W KRS od
- 07.05.20188 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 6 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 8 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.69.ZSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń46.62.ZSprzedaż hurtowa obrabiarek33.20.ZInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia33.12.ZNaprawa i konserwacja maszyn28.41.ZProdukcja maszyn do obróbki metalu28.91.ZProdukcja maszyn dla metalurgii77.39.ZWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane47.78.ZSprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.99.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
Złożone sprawozdania finansowe
- od 07.05.2018 do 31.12.2018 — złożone 13.11.2020
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 13.11.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 24.09.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 07.11.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 17.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 27.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 30.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 31.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 23.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Laser Market
Jaki jest NIP firmy Laser Market?
NIP firmy Laser Market to 9372711831. KRS: 0000730672. REGON: 38010629600000.
Czy firma Laser Market ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Laser Market nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Laser Market?
Adres rejestrowy: PL. RATUSZOWY, 4.
Czy Laser Market działa w mieście Bielsko-Biała?
Tak, siedziba Laser Market mieści się w mieście Bielsko-Biała. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Podobne firmy w Bielsko-Biała – SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ
Armax
NIP 5470051167 · Bielsko-Biała
Raf Spółka Jawna Rafał I Janusz Śliwarski
NIP 5471978535 · Bielsko-Biała
M&B International
NIP 5472203865 · Bielsko-Biała
Probis
NIP 5471939914 · Bielsko-Biała
Cortem Elektrotechnika Pl
NIP 5472211474 · Bielsko-Biała
Yujin Technology Poland
NIP 8971843188 · Pietrzykowice
Kjz Poland
NIP 1182097631 · Warszawa
Aks Dżwig
NIP 7812044793 · Poznań
Swgk Trade
NIP 7792432232 · Poznań
B&W Import Export
NIP 7822823062 · Poznań