Labicki Construction

LABICKI CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

📍 Brodnica
NIP 8741797289 KRS 0000814173 REGON 38487804400000 Adres UL. KOŚCIELNA, 7 52

Labicki Construction z siedzibą w mieście Brodnica działa pod kodem PKD 41.10.Z. Numer NIP firmy to 8741797289, KRS 0000814173, REGON 38487804400000. Adres rejestrowy: UL. KOŚCIELNA, 7 52. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Labicki Construction, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Labicki Construction.

Sprawdź firmę przed współpracą

W KRS od
18.11.20196 lat na rynku
Kapitał zakładowy
50 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 6 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.31.Z Tynkowanie
  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43.33.Z Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z Malowanie i szklenie

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 18.11.2019 do 31.12.2020 — złożone 13.05.2022
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 14.10.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 17.11.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 08.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 21.07.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 16.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 20.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Labicki Construction

Jaki jest NIP firmy Labicki Construction?

NIP firmy Labicki Construction to 8741797289. KRS: 0000814173. REGON: 38487804400000.

Czy firma Labicki Construction ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Labicki Construction nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Labicki Construction?

Adres rejestrowy: UL. KOŚCIELNA, 7 52.

Czy Labicki Construction działa w mieście Brodnica?

Tak, siedziba Labicki Construction mieści się w mieście Brodnica. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Podobne firmy w Brodnica – REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW