Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna
"KRYMAR" M.ŚLIWA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w mieście Chorzów. Numer NIP firmy to 6270013139, KRS 0000096109, REGON 27157319000000. Adres rejestrowy: WROCŁAWSKA, 21. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 05.10.2026
- W KRS od
- 28.02.200224 lata na rynku
- Forma prawna
- Spółka jawna
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 20 okresówostatnie za 2018
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
36.11.ZProdukcja krzeseł i mebli do siedzenia36.12.ZProdukcja mebli biurowych i sklepowych pozostała36.13.ZProdukcja mebli kuchennych36.14.AProdukcja mebli pozostała, z wyjątkiem działalności usługowej52.44.ZSprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i artykułów użytku domowego, gdzie indziej nie sklasyfikowana52.46.ZSprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła51.43.ZSprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów gospodarstwa domowego i artykułów radiowo-telewizyjnych51.47.ZSprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego i osobistego51.70.BPozostała sprzedaż hurtowa nie wyspecjalizowana60.24.BTowarowy transport drogowy pojazdami uniwersalnymi45.42.ZZakładanie stolarki budowlanej45.44.BSzklenie01.25.ZChów i hodowla zwierząt pozostałych51.23.ZSprzedaż hurtowa żywych zwierząt51.38.BSprzedaż hurtowa pozostałej żywności52.48.GSprzedaż detaliczna artykułów nieżywnościowych w wyspecjalizowanych sklepach, gdzie indziej nie sklasyfikowana68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Złożone sprawozdania finansowe
- 01.01.2002-31.12.2002 — złożone 11.06.2003
- 01.01.2003 - 31.12.2003 — złożone 05.04.2004
- 01.01.2004 - 31.12.2004 — złożone 28.04.2005
- 01.01.2005 - 31.12.2005 — złożone 10.05.2006
- 01.01.2007 - 31.12.2007 — złożone 06.05.2008
- 2009 r. — złożone 01.07.2010
- 2010 rok — złożone 05.05.2011
- 01.01.2011-31.11.2011 — złożone 26.04.2012
- 01.01.2012 - 31.12.2012 — złożone 23.04.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 29.04.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 29.04.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 29.04.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 16.05.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 20.05.2019
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 20.12.2019
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 20.12.2019
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 20.12.2019
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 20.12.2019
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 20.12.2019
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 20.12.2019
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 05.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna
Jaki jest NIP firmy Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna?
NIP firmy Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna to 6270013139. KRS: 0000096109. REGON: 27157319000000.
Czy firma Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna?
Adres rejestrowy: WROCŁAWSKA, 21.
Czy Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna działa w mieście Chorzów?
Tak, siedziba Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna mieści się w mieście Chorzów. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Krymar" M.Śliwa I Wspólnicy Spółka Jawna (NIP 6270013139) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 05.10.2026.
Podobne firmy w Chorzów
Loja Serwis
NIP 6431773075 · Chorzów
Fundacja Ośrodek Industria
NIP 6272769373 · Chorzów
Limatherm Components
NIP 6342641389 · Chorzów
Milling Support
NIP 6272777102 · Chorzów
Edukation
NIP 6272785739 · Chorzów
Pcr Zarządzanie I Edukacja
NIP 6272787974 · Chorzów
I.R.D.E.
NIP 6272755098 · Chorzów
Bcw Factory
NIP 6272750741 · Chorzów
Blumenbecker Polska
NIP 6342534400 · Chorzów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Rotamex
NIP 6451862439 · Chorzów