Krb Agro
KRB AGRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krb Agro z siedzibą w mieście Króle Małe działa pod kodem PKD 70.22.Z. Numer NIP firmy to 7591748313, KRS 0000739231, REGON 38068316000000. Adres rejestrowy: 29. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Krb Agro, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Krb Agro.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 22.10.2026
- W KRS od
- 04.07.20188 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 10 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 5 okresówostatnie za 2022
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
70.22.ZPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania01.11.ZUprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu01.19.ZPozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie01.29.ZUprawa pozostałych roślin wieloletnich01.50.ZUprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana)01.61.ZDziałalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną46.21.ZSprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt46.33.ZSprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych82.99.ZPozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Złożone sprawozdania finansowe
- od 04.07.2018 do 31.12.2018 — złożone 23.11.2021
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 23.11.2021
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 23.11.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 16.12.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 16.04.2024
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 22.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Krb Agro
Jaki jest NIP firmy Krb Agro?
NIP firmy Krb Agro to 7591748313. KRS: 0000739231. REGON: 38068316000000.
Czy firma Krb Agro ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Krb Agro nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Krb Agro?
Adres rejestrowy: 29.
Czy Krb Agro działa w mieście Króle Małe?
Tak, siedziba Krb Agro mieści się w mieście Króle Małe. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Krb Agro jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Krb Agro (NIP 7591748313) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 22.10.2026.
Podobne firmy w Króle Małe – POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
Xogema Consulting
NIP 8992716696 · Warszawa
Ankara Support Offices
NIP 5833494997 · Gdańsk
Digit Pack
NIP 7811905796 · Borówiec
Instytut Badań I Ekspertyz Sądowych
NIP 5272625917 · Warszawa
Warszawska Grupa Rozrywkowa M. Grabowski Spółka Komandytowa
NIP 5214000394 · Warszawa
Blaviken
NIP 8961576567 · Warszawa
Warden G.O.
NIP 7123360159 · Świdnik
Pracownia Ekologiczno - Projektowa Drawa
NIP 8222351632 · Chrośla
Concept
NIP 7010382225 · Warszawa
Ballyclare
NIP 5252738311 · Warszawa