Kp Software Solutions
KP SOFTWARE SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kp Software Solutions z siedzibą w mieście Skierniewice działa pod kodem PKD 61.10.Z. Numer NIP firmy to 8361867405, KRS 0000713103, REGON 369215878. Adres rejestrowy: 19 LUTEGO 8/14, 96-100 SKIERNIEWICE. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Kp Software Solutions, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Kp Software Solutions.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 17.10.2026
- W KRS od
- 10.01.20188 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 8 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
61.10.ZDziałalność w zakresie telekomunikacji przewodowej62.01.ZDziałalność związana z oprogramowaniem62.02.ZDziałalność związana z doradztwem w zakresie informatyki62.03.ZDziałalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi62.09.ZPozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 08.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 14.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 14.10.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 20.07.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 24.10.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 15.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 22.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 14.11.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 24.06.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 17.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Kp Software Solutions
Jaki jest NIP firmy Kp Software Solutions?
NIP firmy Kp Software Solutions to 8361867405. KRS: 0000713103. REGON: 369215878.
Czy firma Kp Software Solutions ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Kp Software Solutions nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Kp Software Solutions?
Adres rejestrowy: 19 LUTEGO 8/14, 96-100 SKIERNIEWICE.
Czy Kp Software Solutions działa w mieście Skierniewice?
Tak, siedziba Kp Software Solutions mieści się w mieście Skierniewice. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Kp Software Solutions jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Kp Software Solutions (NIP 8361867405) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 17.10.2026.
Podobne firmy w Skierniewice – DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI PRZEWODOWEJ
Silmedia.Net.Pl
NIP 6262991259 · Siemianowice Śląskie
Art-Service Networks Solutions
NIP 5892067937 · Czaple
Nettelekom Gk
NIP 6272400389 · Kielce
P.K.Tele.Jacek Paprota,Dariusz Kulikowski" Spółka Jawna
NIP 1130052160 · Warszawa
Wmc Net
NIP 8393077273 · Słupsk
Ip Global Services
NIP 9452246135 · Kraków
Jmdi.Tv
NIP 5242911162 · Warszawa
Vectra Networks
NIP 9512373393 · Warszawa
Fibermax
NIP 5140337179 · Grabów Nad Prosną
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Elektronix" Telekogk
NIP 5540085563 · Koronowo