Kp Inżynieria
KP INŻYNIERIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kp Inżynieria z siedzibą w mieście Kielce działa pod kodem PKD 42.21.Z. Numer NIP firmy to 9592038388, KRS 0000874511, REGON 387610313. Adres rejestrowy: BATALIONÓW CHŁOPSKICH 207B, 25-671 KIELCE. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Kp Inżynieria, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Kp Inżynieria.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 15.10.2026
- W KRS od
- 18.12.20205 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 50 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 5 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
42.21.ZRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych33.12.ZNaprawa i konserwacja maszyn41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych42.91.ZRoboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej43.22.ZWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych45.11.ZSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek47.99.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami49.41.ZTransport drogowy towarów52.10.BMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów43.21.ZWykonywanie instalacji elektrycznych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 18.12.2020 do 31.12.2021 — złożone 20.10.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 11.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 18.11.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 14.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 30.06.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 15.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Kp Inżynieria
Jaki jest NIP firmy Kp Inżynieria?
NIP firmy Kp Inżynieria to 9592038388. KRS: 0000874511. REGON: 387610313.
Czy firma Kp Inżynieria ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Kp Inżynieria nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Kp Inżynieria?
Adres rejestrowy: BATALIONÓW CHŁOPSKICH 207B, 25-671 KIELCE.
Czy Kp Inżynieria działa w mieście Kielce?
Tak, siedziba Kp Inżynieria mieści się w mieście Kielce. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Kp Inżynieria jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Kp Inżynieria (NIP 9592038388) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 15.10.2026.
Podobne firmy w Kielce – ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH I SIECI ROZDZIELCZYCH
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno - Budowlanych "Pribud
NIP 6570308726 · Kielce
Veho
NIP 6912512856 · Chojnów
Antenal
NIP 8133716463 · Tyczyn
Top-Instal
NIP 5272748809 · Warszawa
Mundo Enterprise
NIP 7010390905 · Warszawa
Przedsiębiorstwo Inżynierii Wodnej I Ochrony Środowiska
NIP 9110009900 · Oleśnica
Pbg Spółka Akcyjna W Restrukturyzacji W Likwidacji
NIP 7772194746 · Wysogotowo
Santech
NIP 8561905518 · Nowogard
Estetyka
NIP 7582392650 · Ostrołęka
San Bud Zakład Robót Sanitarnych I Budowlanych Kaczor & Wszołek Spółka Jawna
NIP 7350025665 · Nowy Targ