Kozminski Business Hub

KOZMINSKI BUSINESS HUB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Warszawa
NIP 1132925416 KRS 0000654144 REGON 366145195 Adres JAGIELLOŃSKA 59, 03-301 WARSZAWA

Kozminski Business Hub z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 70.22.Z. Numer NIP firmy to 1132925416, KRS 0000654144, REGON 366145195. Adres rejestrowy: JAGIELLOŃSKA 59, 03-301 WARSZAWA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Kozminski Business Hub, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Kozminski Business Hub.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Kozminski Business Hub

Jaki jest NIP firmy Kozminski Business Hub?

NIP firmy Kozminski Business Hub to 1132925416. KRS: 0000654144. REGON: 366145195.

Czy firma Kozminski Business Hub ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Kozminski Business Hub nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Kozminski Business Hub?

Adres rejestrowy: JAGIELLOŃSKA 59, 03-301 WARSZAWA.

Czy Kozminski Business Hub działa w mieście Warszawa?

Tak, siedziba Kozminski Business Hub mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Kozminski Business Hub jest aktywnym podatnikiem VAT?

Według białej listy VAT Ministerstwa Finansów firma Kozminski Business Hub (NIP 1132925416) jest aktywnym czynnym podatnikiem VAT.

Podobne firmy w Warszawa – PKD 70.22.Z