Klub Sportowy "Ikar Legnica

KLUB SPORTOWY "IKAR LEGNICA"

VAT: niezarejestrowany 📍 Legnica
NIP 6912313105 KRS 0000239656 Adres PIASTOWSKA, 72 229

Klub Sportowy "Ikar Legnica z siedzibą w mieście Legnica. Numer NIP firmy to 6912313105, KRS 0000239656. Adres rejestrowy: PIASTOWSKA, 72 229. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Klub Sportowy "Ikar Legnica, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Klub Sportowy "Ikar Legnica.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowanysprawdzone 09.10.2026
W KRS od
12.08.200521 lat na rynku
Forma prawna
Stowarzyszenie kultury fizycznej
Sprawozdania finansowe
złożone za 3 okresyostatnie za 2008
Czas trwania
Nieoznaczony

Złożone sprawozdania finansowe

  • 01.09.2005 r. - 31.12.2006 r. — złożone 10.09.2007
  • 01.01.2007 r. - 31.12.2007 r. — złożone 11.07.2008
  • 01.01.2008 - 31.12.2008 — złożone 30.06.2009

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 09.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Klub Sportowy "Ikar Legnica

Jaki jest NIP firmy Klub Sportowy "Ikar Legnica?

NIP firmy Klub Sportowy "Ikar Legnica to 6912313105. KRS: 0000239656.

Czy firma Klub Sportowy "Ikar Legnica ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Klub Sportowy "Ikar Legnica nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Klub Sportowy "Ikar Legnica?

Adres rejestrowy: PIASTOWSKA, 72 229.

Czy Klub Sportowy "Ikar Legnica działa w mieście Legnica?

Tak, siedziba Klub Sportowy "Ikar Legnica mieści się w mieście Legnica. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Klub Sportowy "Ikar Legnica jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Klub Sportowy "Ikar Legnica (NIP 6912313105) to: niezarejestrowany. Stan na 09.10.2026.

Podobne firmy w Legnica