Kls Int
KLS INT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kls Int z siedzibą w mieście Ożarowice działa pod kodem PKD 46.90.Z. Numer NIP firmy to 6452585999, KRS 0001091341, REGON 52793365000000. Adres rejestrowy: UL. PODŁĄCZNA, 75A. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Kls Int, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Kls Int.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 27.09.2026
- W KRS od
- 29.02.20242 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 2 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.90.ZSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
Złożone sprawozdania finansowe
- od 29.02.2024 do 31.12.2024 — złożone 26.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 23.03.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 27.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Kls Int
Jaki jest NIP firmy Kls Int?
NIP firmy Kls Int to 6452585999. KRS: 0001091341. REGON: 52793365000000.
Czy firma Kls Int ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Kls Int nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Kls Int?
Adres rejestrowy: UL. PODŁĄCZNA, 75A.
Czy Kls Int działa w mieście Ożarowice?
Tak, siedziba Kls Int mieści się w mieście Ożarowice. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Kls Int jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Kls Int (NIP 6452585999) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 27.09.2026.
Podobne firmy w Ożarowice – SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
Atpol
NIP 1231409646 · Stara Iwiczna
Kerzen Ryszard Orlicki Spółka Komandytowa
NIP 8851595285 · Dzikowiec
Hbj
NIP 9512476242 · Warszawa
Fondus
NIP 5252842669 · Warszawa
X-Karen
NIP 1231278345 · Wólka Kosowska
Bmk
NIP 8961615652 · Kiełczów
Green Solar
NIP 7010973972 · Warszawa
Pal-Max
NIP 9512405124 · Warszawa
Digital Partner
NIP 7831671137 · Pruszków
Spółdzielnia Ogrodnicza "Ziemi Sądeckiej
NIP 7340010573 · Nowy Sącz