Kenan Food Pack
KENAN FOOD PACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kenan Food Pack z siedzibą w mieście Wrocław działa pod kodem PKD 46.31.Z. Numer NIP firmy to 8943161502, KRS 0000872018, REGON 38764935000000. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Kenan Food Pack, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Kenan Food Pack.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 01.10.2026
- W KRS od
- 04.12.20205 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.31.ZSprzedaż hurtowa owoców i warzyw10Produkcja artykułów spożywczych11Produkcja napojów46Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi47Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi52Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport56Działalność usługowa związana z wyżywieniem
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 01.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Kenan Food Pack
Jaki jest NIP firmy Kenan Food Pack?
NIP firmy Kenan Food Pack to 8943161502. KRS: 0000872018. REGON: 38764935000000.
Czy firma Kenan Food Pack ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Kenan Food Pack nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Czy Kenan Food Pack działa w mieście Wrocław?
Tak, siedziba Kenan Food Pack mieści się w mieście Wrocław. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Kenan Food Pack jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Kenan Food Pack (NIP 8943161502) to: niezarejestrowany. Stan na 01.10.2026.
Podobne firmy w Wrocław – SPRZEDAŻ HURTOWA OWOCÓW I WARZYW
Biograin Agrogroup Poland
NIP 8992744474 · Wrocław
Fruit Service" J. Kantyka, K. Stańkowski Spółka Jawna
NIP 8951775986 · Wrocław
Solo Fresh
NIP 1251726516 · Opole Lubelskie
Grupa Bio
NIP 5080095889 · Wola Jedlińska
Lubelati
NIP 9212039767 · Tyszowce
Harika
NIP 9522063211 · Warszawa
Wil-Sad Trade
NIP 8262203895 · Wicie
Grupa Gaik Fruit Solution
NIP 7972077407 · Witalówka
Barin
NIP 5210087607 · Rzeszów
Bodex Group
NIP 9661648731 · Łapy