Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy
KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KAJDA I PARTNERZY
Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy z siedzibą w mieście Katowice działa pod kodem PKD 69.10.Z. Numer NIP firmy to 9542736305, KRS 0000411370, REGON 242858089. Adres rejestrowy: PLAC POD LIPAMI 5, 40-476 KATOWICE. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 29.09.2026
- W KRS od
- 15.02.201214 lat na rynku
- Forma prawna
- Spółka partnerska
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
69.10.ZDziałalność prawnicza
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 29.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy
Jaki jest NIP firmy Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy?
NIP firmy Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy to 9542736305. KRS: 0000411370. REGON: 242858089.
Czy firma Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy?
Adres rejestrowy: PLAC POD LIPAMI 5, 40-476 KATOWICE.
Czy Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy działa w mieście Katowice?
Tak, siedziba Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy mieści się w mieście Katowice. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Kancelaria Radców Prawnych Kajda I Partnerzy (NIP 9542736305) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 29.09.2026.
Podobne firmy w Katowice – DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Chmielniak Adwokaci Spółka Partnerska Adwokatów I Radców Prawnych
NIP 6342951724 · Katowice
Pragma Adwokaci Bukowska Celary Spółka Komandytowa
NIP 6342882064 · Katowice
Kancelaria Adwokacka Kobylińscy Spółka Komandytowo-Akcyjna
NIP 6342984066 · Katowice
Kancelaria Bze Legal.Com
NIP 9542827746 · Katowice
Meld Jodłowski Szczawiński I Partnerzy Radcowie Prawni I Adwokaci
NIP 9542812319 · Katowice
Kuś-Zielińska, Olczyk Spółka Partnerska Adwokatów
NIP 9542814181 · Katowice
Kancelaria Adwokacka Michał Ciupa I Partnerzy
NIP 9542758235 · Katowice
Stowarzyszenie Prawopedia
NIP 6342994751 · Katowice
Kpmm Legal Urbańska Jużków Skwarek Oczkowicz Spółka Jawna
NIP 6263060563 · Katowice
Jga Kancelaria Radców Prawnych Galwas, Ginckaj, Morawiec, Olszewski, Stankiewicz Spółka Partnerska
NIP 6342378087 · Katowice