Kancelaria Prawna "Sed-Lex
KANCELARIA PRAWNA "SED-LEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kancelaria Prawna "Sed-Lex z siedzibą w mieście Poznań działa pod kodem PKD 69.10.Z. Numer NIP firmy to 7250041334, KRS 0000102268, REGON 001381889. Adres rejestrowy: JULIUSZA SŁOWACKIEGO 55/1, 60-521 POZNAŃ. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Kancelaria Prawna "Sed-Lex, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Kancelaria Prawna "Sed-Lex.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Kancelaria Prawna "Sed-Lex
Jaki jest NIP firmy Kancelaria Prawna "Sed-Lex?
NIP firmy Kancelaria Prawna "Sed-Lex to 7250041334. KRS: 0000102268. REGON: 001381889.
Czy firma Kancelaria Prawna "Sed-Lex ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Kancelaria Prawna "Sed-Lex nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Kancelaria Prawna "Sed-Lex?
Adres rejestrowy: JULIUSZA SŁOWACKIEGO 55/1, 60-521 POZNAŃ.
Czy Kancelaria Prawna "Sed-Lex działa w mieście Poznań?
Tak, siedziba Kancelaria Prawna "Sed-Lex mieści się w mieście Poznań. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Kancelaria Prawna "Sed-Lex jest aktywnym podatnikiem VAT?
Według białej listy VAT Ministerstwa Finansów firma Kancelaria Prawna "Sed-Lex (NIP 7250041334) jest aktywnym czynnym podatnikiem VAT.
Podobne firmy w Poznań – PKD 69.10.Z
Lubbe, Łuczak, Grykiel - Radcowie Prawni Spółka Partnerska
NIP 7831695416 · Poznań
Hoppa
NIP 7792548288 · Poznań
Yellaw
NIP 7831797186 · Poznań
Guzek Szwanenfeld Szczepański Gdpr
NIP 7831860714 · Poznań
Kazimierz Wlazło I Aneta Guza-Wójtowicz Spółka Partnerska Radców Prawnych
NIP 7962976771 · Radom
Kuś-Zielińska, Olczyk Spółka Partnerska Adwokatów
NIP 9542814181 · Katowice
Kancelaria Prawnicza Doradca 24
NIP 7123291257 · Lublin
Swiss Law Support
NIP 5833397194 · Gdańsk
Bazyluk I Wspólnicy Law & More
NIP 7393861977 · Olsztyn
Brzeziński I Wspólnicy Spółka Jawna
NIP 1133020189 · Warszawa