Kancelaria Finansowa Project Finanse
KANCELARIA FINANSOWA PROJECT FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kancelaria Finansowa Project Finanse z siedzibą w mieście Chorzów działa pod kodem PKD 64.19.Z. Numer NIP firmy to 6272764967, KRS 0000810656, REGON 38471598000000. Adres rejestrowy: UL. WOLNOŚCI, 12 24. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Kancelaria Finansowa Project Finanse, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Kancelaria Finansowa Project Finanse.
Sprawdź firmę przed współpracą
- zaległości podatkowe lub ZUS
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 26.09.2026
- W KRS od
- 28.10.20196 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 10 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 2 okresyostatnie za 2021
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
64.19.ZPozostałe pośrednictwo pieniężne64.91.ZLeasing finansowy64.92.ZPozostałe formy udzielania kredytów64.99.ZPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych69.10.ZDziałalność prawnicza68.31.ZPośrednictwo w obrocie nieruchomościami68.32.ZZarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie85.5Pozaszkolne formy edukacji45.11.ZSprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek45.20.ZKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Złożone sprawozdania finansowe
- od 11.10.2019 do 31.12.2020 — złożone 06.07.2022
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 06.07.2022
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 26.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Kancelaria Finansowa Project Finanse
Jaki jest NIP firmy Kancelaria Finansowa Project Finanse?
NIP firmy Kancelaria Finansowa Project Finanse to 6272764967. KRS: 0000810656. REGON: 38471598000000.
Czy firma Kancelaria Finansowa Project Finanse ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Kancelaria Finansowa Project Finanse nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Kancelaria Finansowa Project Finanse?
Adres rejestrowy: UL. WOLNOŚCI, 12 24.
Czy Kancelaria Finansowa Project Finanse działa w mieście Chorzów?
Tak, siedziba Kancelaria Finansowa Project Finanse mieści się w mieście Chorzów. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Kancelaria Finansowa Project Finanse jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Kancelaria Finansowa Project Finanse (NIP 6272764967) to: niezarejestrowany. Stan na 26.09.2026.
Podobne firmy w Chorzów – POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
Fsc Group
NIP 6121869332 · Bolesławiec
Tau Prosta Spółka Akcyjna
NIP 1251738815 · Marki
Bank Spółdzielczy W Goleniowie
NIP 8560000583 · Goleniów
Rfh Group
NIP 7792421872 · Poznań
Support
NIP 8992737505 · Wrocław
Sady 2
NIP 5252804054 · Warszawa
Eurexpress
NIP 5213994151 · Warszawa
Bank Spółdzielczy W Łososinie Dolnej
NIP 7341954879 · Łososina Dolna
Sm Finance
NIP 7831819924 · Nowy Tomyśl
Turkus
NIP 9452228249 · Kraków