Kampino Park

KAMPINO PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP 5311717530 KRS 0001010482 REGON 52402267400000 Adres UL. CHEMIKÓW, 6C 55

Kampino Park z siedzibą w mieście Nowy Dwór Mazowiecki działa pod kodem PKD 41.10.Z. Numer NIP firmy to 5311717530, KRS 0001010482, REGON 52402267400000. Adres rejestrowy: UL. CHEMIKÓW, 6C 55. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Kampino Park, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Kampino Park.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 23.10.2026
W KRS od
28.12.20223 lata na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 3 okresyostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.99.Z Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 74.10.Z Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
  • 82.99.Z Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 22.12.2022 do 31.12.2023 — złożone 31.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 12.03.2026
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 17.08.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 23.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Kampino Park

Jaki jest NIP firmy Kampino Park?

NIP firmy Kampino Park to 5311717530. KRS: 0001010482. REGON: 52402267400000.

Czy firma Kampino Park ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Kampino Park nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Kampino Park?

Adres rejestrowy: UL. CHEMIKÓW, 6C 55.

Czy Kampino Park działa w mieście Nowy Dwór Mazowiecki?

Tak, siedziba Kampino Park mieści się w mieście Nowy Dwór Mazowiecki. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Kampino Park jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Kampino Park (NIP 5311717530) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 23.10.2026.

Podobne firmy w Nowy Dwór Mazowiecki – REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW