Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa

KAMBIT BITEL, ŚWIĘTCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

✓ Aktywny VAT 📍 Piotrków Trybunalski
NIP 7712536829 KRS 0001059004 REGON 59216110900000 Adres UL. HENRYKA SIENKIEWICZA, 16 B

Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa z siedzibą w mieście Piotrków Trybunalski działa pod kodem PKD 62.01.Z. Numer NIP firmy to 7712536829, KRS 0001059004, REGON 59216110900000. Adres rejestrowy: UL. HENRYKA SIENKIEWICZA, 16 B. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 01.10.2026
W KRS od
26.10.20233 lata na rynku
Forma prawna
Spółka komandytowa
Sprawozdania finansowe
złożone za 3 okresyostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 58.29.Z Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
  • 62.03.Z Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi
  • 62.09.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych
  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 63.12.Z Działalność portali internetowych
  • 63.99.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
  • 77.40.Z Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 26.10.2023 do 31.12.2023 — złożone 16.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 15.07.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 16.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 01.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa

Jaki jest NIP firmy Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa?

NIP firmy Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa to 7712536829. KRS: 0001059004. REGON: 59216110900000.

Czy firma Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa?

Adres rejestrowy: UL. HENRYKA SIENKIEWICZA, 16 B.

Czy Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa działa w mieście Piotrków Trybunalski?

Tak, siedziba Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa mieści się w mieście Piotrków Trybunalski. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Kambit Bitel, Świętczak Spółka Komandytowa (NIP 7712536829) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 01.10.2026.

Podobne firmy w Piotrków Trybunalski – DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM