Jujubee Spółka Akcyjna

JUJUBEE SPÓŁKA AKCYJNA

✓ Aktywny VAT 📍 Katowice
NIP 9542735866 KRS 0000410818 REGON 24284086000000 Adres UNIWERSYTECKA, 13

Jujubee Spółka Akcyjna z siedzibą w mieście Katowice działa pod kodem PKD 46.51.Z. Numer NIP firmy to 9542735866, KRS 0000410818, REGON 24284086000000. Adres rejestrowy: UNIWERSYTECKA, 13. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Jujubee Spółka Akcyjna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Jujubee Spółka Akcyjna.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 20.10.2026
W KRS od
08.02.201214 lat na rynku
Kapitał zakładowy
709 355 PLN
Forma prawna
Spółka akcyjna
Sprawozdania finansowe
złożone za 14 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 46.51.Z Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
  • 47.41.Z Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet
  • 58.21.Z Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych
  • 58.29.Z Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania
  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
  • 62.03.Z Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi
  • 62.09.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych
  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność

Złożone sprawozdania finansowe

  • 27.01.2012 - 31.12.2012 — złożone 24.06.2013
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 30.06.2014
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 24.03.2015
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 23.06.2016
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 18.05.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 26.06.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 01.07.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 05.08.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 21.07.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 05.07.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 10.07.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 28.06.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 08.07.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 01.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 20.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Jujubee Spółka Akcyjna

Jaki jest NIP firmy Jujubee Spółka Akcyjna?

NIP firmy Jujubee Spółka Akcyjna to 9542735866. KRS: 0000410818. REGON: 24284086000000.

Czy firma Jujubee Spółka Akcyjna ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Jujubee Spółka Akcyjna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Jujubee Spółka Akcyjna?

Adres rejestrowy: UNIWERSYTECKA, 13.

Czy Jujubee Spółka Akcyjna działa w mieście Katowice?

Tak, siedziba Jujubee Spółka Akcyjna mieści się w mieście Katowice. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Jujubee Spółka Akcyjna jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Jujubee Spółka Akcyjna (NIP 9542735866) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 20.10.2026.

Podobne firmy w Katowice – SPRZEDAŻ HURTOWA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA