Jmms Hydraulika
JMMS HYDRAULIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jmms Hydraulika z siedzibą w mieście Żory działa pod kodem PKD 28.12.Z. Numer NIP firmy to 6511722163, KRS 0000689734, REGON 367989601. Adres rejestrowy: PIĘKNA 16B, 44-240 ŻORY. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Jmms Hydraulika, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Jmms Hydraulika.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 19.10.2026
- W KRS od
- 11.08.20179 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 50 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 8 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
28.12.ZProdukcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego25.62.ZObróbka mechaniczna elementów metalowych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 11.08.2017 do 31.10.2018 — złożone 11.06.2019
- od 01.11.2018 do 31.10.2019 — złożone 03.07.2020
- od 01.11.2019 do 31.10.2020 — złożone 30.06.2021
- od 01.11.2020 do 31.10.2021 — złożone 01.06.2022
- od 01.11.2021 do 31.10.2022 — złożone 03.07.2023
- od 01.11.2022 do 31.10.2023 — złożone 12.07.2024
- od 01.11.2023 do 31.10.2024 — złożone 30.08.2025
- od 01.11.2024 do 31.10.2025 — złożone 25.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 19.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Jmms Hydraulika
Jaki jest NIP firmy Jmms Hydraulika?
NIP firmy Jmms Hydraulika to 6511722163. KRS: 0000689734. REGON: 367989601.
Czy firma Jmms Hydraulika ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Jmms Hydraulika nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Jmms Hydraulika?
Adres rejestrowy: PIĘKNA 16B, 44-240 ŻORY.
Czy Jmms Hydraulika działa w mieście Żory?
Tak, siedziba Jmms Hydraulika mieści się w mieście Żory. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Jmms Hydraulika jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Jmms Hydraulika (NIP 6511722163) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 19.10.2026.
Podobne firmy w Żory – PRODUKCJA SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA DO NAPĘDU HYDRAULICZNEGO I PNEUMATYCZNEGO
Stalko
NIP 8943055289 · Źródła
Oleoweb Eastern Europe
NIP 8992918750 · Wrocław
Pchs Żywiec
NIP 5532513895 · Pietrzykowice
Gazprime
NIP 8961529734 · Domasław
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Hydex
NIP 5510007920 · Wadowice
Firma Herb
NIP 6871803751 · Sanok
Ksk System
NIP 6511734427 · Żory
Energo-Produkt
NIP 7561882515 · Żory
Stones Gallery
NIP 6511728243 · Żory
Kasan
NIP 6511739560 · Żory