Jmj Truck
JMJ TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jmj Truck z siedzibą w mieście Sulęcin działa pod kodem PKD 49.41.Z. Numer NIP firmy to 4290081781, KRS 0000775745, REGON 38281700900000. Adres rejestrowy: UL. POZNAŃSKA, 15. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Jmj Truck, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Jmj Truck.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 10.10.2026
- W KRS od
- 13.03.20197 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 25 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 7 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
49.41.ZTransport drogowy towarów45.19.ZSprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli52.10.BMagazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów52.29.CDziałalność pozostałych agencji transportowych56.10.ARestauracje i inne stałe placówki gastronomiczne63.11.ZPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność66.19.ZPozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi96.04.ZDziałalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.04.2019 do 31.12.2019 — złożone 24.06.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 22.03.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 19.05.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 04.04.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 02.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 01.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 10.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 10.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Jmj Truck
Jaki jest NIP firmy Jmj Truck?
NIP firmy Jmj Truck to 4290081781. KRS: 0000775745. REGON: 38281700900000.
Czy firma Jmj Truck ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Jmj Truck nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Jmj Truck?
Adres rejestrowy: UL. POZNAŃSKA, 15.
Czy Jmj Truck działa w mieście Sulęcin?
Tak, siedziba Jmj Truck mieści się w mieście Sulęcin. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Jmj Truck jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Jmj Truck (NIP 4290081781) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 10.10.2026.
Podobne firmy w Sulęcin – TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Rafpol Pałka Spółka Jawna
NIP 5130241383 · Czerna
Zrm Ledzińscy Spółka Jawna Tomasz Ledziński, Agnieszka Hofman
NIP 5591571730 · Świecie
Devletlioglu Trans
NIP 6462992536 · Tychy
Ruciński
NIP 6961902592 · Siedlec
Flexi International
NIP 6040167376 · Różyny
Mtsl
NIP 6751773585 · Kraków
Futura Group
NIP 8952219543 · Wrocław
Bfair
NIP 9542800256 · Mikołów
Ak Transport
NIP 7831842811 · Poznań
Myreps
NIP 9662135956 · Białystok