Jfk Group
JFK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jfk Group z siedzibą w mieście Sulejówek działa pod kodem PKD 69.10.Z. Numer NIP firmy to 5342498833, KRS 0000521856, REGON 14739867800000. Adres rejestrowy: UL. PARTYZANTÓW, 10. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Jfk Group, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Jfk Group.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 26.09.2026
- W KRS od
- 29.08.201412 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 8 okresówostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
69.10.ZDziałalność prawnicza73Reklama, badanie rynku i opinii publicznej74Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna68Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości62Działalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki oraz działalność powiązana46Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi47Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi63Działalność usługowa w zakresie informacji85Edukacja96Pozostała indywidualna działalność usługowa
Złożone sprawozdania finansowe
- od 15.09.2014 do 31.12.2014 — złożone 11.05.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 15.07.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 12.07.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 15.07.2018
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 15.10.2020
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 24.05.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 17.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 28.10.2025
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 26.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Jfk Group
Jaki jest NIP firmy Jfk Group?
NIP firmy Jfk Group to 5342498833. KRS: 0000521856. REGON: 14739867800000.
Czy firma Jfk Group ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Jfk Group nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Jfk Group?
Adres rejestrowy: UL. PARTYZANTÓW, 10.
Czy Jfk Group działa w mieście Sulejówek?
Tak, siedziba Jfk Group mieści się w mieście Sulejówek. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Jfk Group jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Jfk Group (NIP 5342498833) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 26.09.2026.
Podobne firmy w Sulejówek – DZIAŁALNOŚĆ PRAWNICZA
Stowarzyszenie "Niepokonani-Polska
NIP 5851470004 · Gdańsk
Kancelaria Adwokacka Leszczyńska Wiącek Magdalena Spółka Komandytowa
NIP 5223006769 · Warszawa
Swiss Law Support
NIP 5833397194 · Gdańsk
Ars Boni Adwokaci I Radcowie Prawni, Krupa & Żuk Spółka Partnerska
NIP 9592037041 · Kielce
Geromin Lewandowski Restrukturyzacje
NIP 5213989428 · Warszawa
Centrum Obsługi Biznesu I Cudzoziemców
NIP 8513286810 · Szczecin
Kancelaria Rumpel Spółka Komandytowa
NIP 7282858989 · Łódź
Grupa Kpf
NIP 5252799560 · Warszawa
Fundacja "Alium Vultus" W Likwidacji
NIP 7743257645 · Płock
Kancelaria Anty-Portal - Piwowar & Szendzielorz Spółka Jawna
NIP 9592046465 · Kielce