Janmania Invest
JANMANIA INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Janmania Invest z siedzibą w mieście Gdynia działa pod kodem PKD 46.75.Z. Numer NIP firmy to 5862331594, KRS 0000732011, REGON 380228510. Adres rejestrowy: INŻYNIERSKA 117, 81-529 GDYNIA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Janmania Invest, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Janmania Invest.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Zwolnionysprawdzone 15.10.2026
- W KRS od
- 14.05.20188 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 8 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.75.ZSprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych46.76.ZSprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów46.90.ZSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana82.11.ZDziałalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura82.99.ZPozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana96.09.ZPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Złożone sprawozdania finansowe
- od 14.05.2018 do 31.12.2018 — złożone 29.06.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 25.06.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 25.03.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 04.05.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 07.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 04.04.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 27.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 06.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 15.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Janmania Invest
Jaki jest NIP firmy Janmania Invest?
NIP firmy Janmania Invest to 5862331594. KRS: 0000732011. REGON: 380228510.
Czy firma Janmania Invest ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Janmania Invest nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Janmania Invest?
Adres rejestrowy: INŻYNIERSKA 117, 81-529 GDYNIA.
Czy Janmania Invest działa w mieście Gdynia?
Tak, siedziba Janmania Invest mieści się w mieście Gdynia. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Janmania Invest jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Janmania Invest (NIP 5862331594) to: zwolniony. Stan na 15.10.2026.
Podobne firmy w Gdynia – SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW CHEMICZNYCH
Proeco-Growth
NIP 7642714408 · Kunowo
Ar-Pol" Sikorska I Sikorska Spółka Jawna
NIP 7321937010 · Zgierz
Mar-Mot
NIP 5030078251 · Kowalewo Pomorskie
Pentima
NIP 5540231378 · Bydgoszcz
Atotech Poland
NIP 7792027974 · Poznań
Seven Inc
NIP 6832136894 · Golkowice
Polwitagro
NIP 5252767229 · Warszawa
Interloo
NIP 7822804892 · Warszawa
Ads Professional
NIP 7752647245 · Podolszyn Nowy
Archiplant
NIP 6772320096 · Jaworzno