Ipg M. Kominiak Spółka Jawna
IPG M. KOMINIAK SPÓŁKA JAWNA
Ipg M. Kominiak Spółka Jawna z siedzibą w mieście Łęczyca działa pod kodem PKD 71.12.Z. Numer NIP firmy to 5070096752, KRS 0000839266, REGON 38598448100000. Adres rejestrowy: UL. KALISKA, 34 12. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Ipg M. Kominiak Spółka Jawna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Ipg M. Kominiak Spółka Jawna.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 10.10.2026
- W KRS od
- 30.04.20206 lat na rynku
- Forma prawna
- Spółka jawna
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
71.12.ZDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne71.11.ZDziałalność w zakresie architektury18.12.ZPozostałe drukowanie41.10.ZRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych42.21.ZRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych43.12.ZPrzygotowanie terenu pod budowę68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek74.90.ZPozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 10.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Ipg M. Kominiak Spółka Jawna
Jaki jest NIP firmy Ipg M. Kominiak Spółka Jawna?
NIP firmy Ipg M. Kominiak Spółka Jawna to 5070096752. KRS: 0000839266. REGON: 38598448100000.
Czy firma Ipg M. Kominiak Spółka Jawna ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Ipg M. Kominiak Spółka Jawna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Ipg M. Kominiak Spółka Jawna?
Adres rejestrowy: UL. KALISKA, 34 12.
Czy Ipg M. Kominiak Spółka Jawna działa w mieście Łęczyca?
Tak, siedziba Ipg M. Kominiak Spółka Jawna mieści się w mieście Łęczyca. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Ipg M. Kominiak Spółka Jawna jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Ipg M. Kominiak Spółka Jawna (NIP 5070096752) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 10.10.2026.
Podobne firmy w Łęczyca – DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
Global Steel Construction
NIP 5732928282 · Częstochowa
Gt Projekt
NIP 7792276312 · Swadzim
Hydro Kan Bruk
NIP 5242787302 · Warszawa
Omega" Spółka Akcyjna
NIP 6931298878 · Gliwice
Ets Energy Technology Systems
NIP 6462939424 · Tychy
Jmj Logistics
NIP 5783111734 · Mniszów
Gsc Construction
NIP 9452192528 · Kraków
Green Life Gmbh
NIP 5213964724 · Warszawa
Prozap
NIP 7160004482 · Puławy
Parsek
NIP 9522245099 · Warszawa