Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka
INWESTYCJE KOMERCYJNE PAWEŁ MUZYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka z siedzibą w mieście Ostrów Wielkopolski działa pod kodem PKD 68.20.Z. Numer NIP firmy to 6222814663, KRS 0000725481, REGON 36982302300000. Adres rejestrowy: UL. STAROPRZYGODZKA, 132. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 06.10.2026
- W KRS od
- 29.03.20188 lat na rynku
- Forma prawna
- Spółka komandytowa
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 8 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi77Wynajem i dzierżawa81Działalność usługowa związana z utrzymaniem porządku w budynkach i zagospodarowaniem terenów zieleni43Roboty budowlane specjalistyczne73Reklama, badanie rynku i opinii publicznej52Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport82Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej68Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości78Działalność związana z zatrudnieniem41Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków
Złożone sprawozdania finansowe
- od 29.03.2018 do 31.12.2018 — złożone 30.04.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 29.03.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 29.03.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 12.05.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 19.02.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 01.08.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 27.05.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 25.02.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 06.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka
Jaki jest NIP firmy Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka?
NIP firmy Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka to 6222814663. KRS: 0000725481. REGON: 36982302300000.
Czy firma Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka?
Adres rejestrowy: UL. STAROPRZYGODZKA, 132.
Czy Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka działa w mieście Ostrów Wielkopolski?
Tak, siedziba Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka mieści się w mieście Ostrów Wielkopolski. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Inwestycje Komercyjne Paweł Muzyka (NIP 6222814663) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 06.10.2026.
Podobne firmy w Ostrów Wielkopolski – WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
Ostrowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
NIP 6222500798 · Ostrów Wielkopolski
R. Wilczewski, W. Zdziabek, A. Leśniak Development Spółka Komandytowa
NIP 6222834499 · Ostrów Wielkopolski
Awa
NIP 6222851374 · Ostrów Wielkopolski
Dl Invest Group Spółka Akcyjna
NIP 9542746226 · Katowice
Newbridge Romsey
NIP 5272485209 · Warszawa
Tpb Inspection
NIP 1132899305 · Warszawa
Ifgac
NIP 7831802504 · Poznań
Uni-Mebel Łukasz Szymon Skarbińscy Spółka Komandytowa
NIP 6671541826 · Słupca
Unique Base
NIP 5252555728 · Warszawa
Met Odolanów Land
NIP 7831856517 · Odolanów