Invest Pv 49

INVEST PV 49 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Katowice
NIP 9542829952 KRS 0000917556 REGON 38973071900000 Adres ALEJA WALENTEGO ROŹDZIEŃSKIEGO, 1B

Invest Pv 49 z siedzibą w mieście Katowice działa pod kodem PKD 35.11.Z. Numer NIP firmy to 9542829952, KRS 0000917556, REGON 38973071900000. Adres rejestrowy: ALEJA WALENTEGO ROŹDZIEŃSKIEGO, 1B. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Invest Pv 49, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Invest Pv 49.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowany — wykreślony 2025-11-13sprawdzone 23.10.2026
W KRS od
20.08.20215 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 3 okresyostatnie za 2024
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 35.11.Z Wytwarzanie energii elektrycznej
  • 35.12.Z Przesyłanie energii elektrycznej
  • 35.13.Z Dystrybucja energii elektrycznej
  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.13.Z Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
  • 35.14.Z Handel energią elektryczną

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 19.08.2021 do 31.12.2022 — złożone 20.06.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 27.06.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 11.07.2025

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 23.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Invest Pv 49

Jaki jest NIP firmy Invest Pv 49?

NIP firmy Invest Pv 49 to 9542829952. KRS: 0000917556. REGON: 38973071900000.

Czy firma Invest Pv 49 ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Invest Pv 49 nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Invest Pv 49?

Adres rejestrowy: ALEJA WALENTEGO ROŹDZIEŃSKIEGO, 1B.

Czy Invest Pv 49 działa w mieście Katowice?

Tak, siedziba Invest Pv 49 mieści się w mieście Katowice. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Invest Pv 49 jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Invest Pv 49 (NIP 9542829952) to: niezarejestrowany. Stan na 23.10.2026.

Podobne firmy w Katowice – WYTWARZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ