Inrooms.Pl
INROOMS.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Inrooms.Pl z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 68.32.Z. Numer NIP firmy to 5272806062, KRS 0000681320, REGON 36704718700000. Adres rejestrowy: UL. CHMIELNA, 73C 39. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Inrooms.Pl, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Inrooms.Pl.
Sprawdź firmę przed współpracą
- W KRS od
- 02.06.20179 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 10 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 2 okresyostatnie za 2018
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
68.32.ZZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie63Działalność usługowa w zakresie informacji64.99.ZPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych70Działalność firm centralnych (head offices); doradztwo związane z zarządzaniem72Badania naukowe i prace rozwojowe73Reklama, badanie rynku i opinii publicznej74Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna77Wynajem i dzierżawa78Działalność związana z zatrudnieniem82Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 30.07.2019
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 22.11.2019
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 16.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Inrooms.Pl
Jaki jest NIP firmy Inrooms.Pl?
NIP firmy Inrooms.Pl to 5272806062. KRS: 0000681320. REGON: 36704718700000.
Czy firma Inrooms.Pl ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Inrooms.Pl nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Inrooms.Pl?
Adres rejestrowy: UL. CHMIELNA, 73C 39.
Czy Inrooms.Pl działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Inrooms.Pl mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Podobne firmy w Warszawa – ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
Euro Mall Polska Xxiii
NIP 7010072565 · Warszawa
Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego 'Pstryk
NIP 5250009890 · Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "Nowy Świat
NIP 5250012604 · Warszawa
Emerhouse Services
NIP 5213755021 · Warszawa
Liebrecht And Wood Polska
NIP 5211005853 · Warszawa
Gomi
NIP 1132864904 · Warszawa
Enter Garaż
NIP 5242935211 · Warszawa
Concierge - Zarządzanie Nieruchomościami
NIP 7010095081 · Warszawa
Osiedle Młodych
NIP 1132796870 · Warszawa
Marbud Powiśle
NIP 8792661364 · Warszawa