Imf Automatyka
IMF AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Imf Automatyka z siedzibą w mieście Zalasewo działa pod kodem PKD 43.21.Z. Numer NIP firmy to 7773417361, KRS 0001075928, REGON 52721130600000. Adres rejestrowy: OS. LEŚNE, 66. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Imf Automatyka, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Imf Automatyka.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 05.10.2026
- W KRS od
- 15.12.20232 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 2 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
43.21.ZWykonywanie instalacji elektrycznych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 29.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 30.06.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 05.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Imf Automatyka
Jaki jest NIP firmy Imf Automatyka?
NIP firmy Imf Automatyka to 7773417361. KRS: 0001075928. REGON: 52721130600000.
Czy firma Imf Automatyka ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Imf Automatyka nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Imf Automatyka?
Adres rejestrowy: OS. LEŚNE, 66.
Czy Imf Automatyka działa w mieście Zalasewo?
Tak, siedziba Imf Automatyka mieści się w mieście Zalasewo. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Imf Automatyka jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Imf Automatyka (NIP 7773417361) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 05.10.2026.
Podobne firmy w Zalasewo – WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Teltor Energia
NIP 9571144493 · Gdańsk
Vip Instal Serwis
NIP 9542861223 · Katowice
Stanmontage
NIP 9472008605 · Łódź
Nkp
NIP 5242946976 · Białystok
Oze4U
NIP 6852350828 · Wola Cieklińska
Intelid
NIP 5170362638 · Rzeszów
Uw Atlas Millenium
NIP 1133018399 · Warszawa
Standard Electro
NIP 7831845347 · Poznań
Fulmo
NIP 7393977059 · Olsztyn
Vivena-Natura
NIP 6912438746 · Prochowice