Hydrogen Ocean
HYDROGEN OCEAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Hydrogen Ocean z siedzibą w mieście Oława działa pod kodem PKD 28.29.Z. Numer NIP firmy to 9121940994, KRS 0001044498, REGON 52571483600000. Adres rejestrowy: PL. ZAMKOWY, 24B 1U. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Hydrogen Ocean, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Hydrogen Ocean.
Sprawdź firmę przed współpracą
- W KRS od
- 29.06.20233 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 100 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 1 okresostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
28.29.ZProdukcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana20.11.ZProdukcja gazów technicznych27.90.ZProdukcja pozostałego sprzętu elektrycznego35.21.ZWytwarzanie paliw gazowych71.12.ZDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne71.20.BPozostałe badania i analizy techniczne72.19.ZBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 02.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 24.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Hydrogen Ocean
Jaki jest NIP firmy Hydrogen Ocean?
NIP firmy Hydrogen Ocean to 9121940994. KRS: 0001044498. REGON: 52571483600000.
Czy firma Hydrogen Ocean ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Hydrogen Ocean nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Hydrogen Ocean?
Adres rejestrowy: PL. ZAMKOWY, 24B 1U.
Czy Hydrogen Ocean działa w mieście Oława?
Tak, siedziba Hydrogen Ocean mieści się w mieście Oława. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Podobne firmy w Oława – PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MASZYN OGÓLNEGO PRZEZNACZENIA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Pacto Group
NIP 7773370412 · Poznań
Solar Tracker Polska
NIP 8992985232 · Wrocław
M+P Przemysłowe Urządzenia Myjące" Spółka Akcyjna
NIP 5931010233 · Tczew
Teccon
NIP 7842491574 · Gniezno
Sciteex
NIP 1180033012 · Warszawa
Hj Project
NIP 6121874267 · Bolesławiec
Zupbadura Group
NIP 8842745288 · Świdnica
Pelet System
NIP 6642136431 · Lubienia
Pro 2 Express
NIP 6443462292 · Czeladź
Ekoenergopol
NIP 9462465198 · Lublin