Hsm Nieruchomości

HSM NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI

VAT: zwolniony 📍 Poznań
NIP 7781440423 KRS 0000253017 REGON 30022681200000 Adres STRZAŁOWA, 7 1

Hsm Nieruchomości z siedzibą w mieście Poznań działa pod kodem PKD 55.20.Z. Numer NIP firmy to 7781440423, KRS 0000253017, REGON 30022681200000. Adres rejestrowy: STRZAŁOWA, 7 1. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Hsm Nieruchomości, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Hsm Nieruchomości.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Zwolnionysprawdzone 06.10.2026
W KRS od
23.03.200620 lat na rynku
Kapitał zakładowy
200 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 7 okresówostatnie za 2020
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 96.04.Z Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej
  • 93.13.Z Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 19.02.2020
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 19.02.2020
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 19.02.2020
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 19.02.2020
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 20.02.2020
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 08.02.2021
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 08.10.2021

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 06.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Hsm Nieruchomości

Jaki jest NIP firmy Hsm Nieruchomości?

NIP firmy Hsm Nieruchomości to 7781440423. KRS: 0000253017. REGON: 30022681200000.

Czy firma Hsm Nieruchomości ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Hsm Nieruchomości nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Hsm Nieruchomości?

Adres rejestrowy: STRZAŁOWA, 7 1.

Czy Hsm Nieruchomości działa w mieście Poznań?

Tak, siedziba Hsm Nieruchomości mieści się w mieście Poznań. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Hsm Nieruchomości jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Hsm Nieruchomości (NIP 7781440423) to: zwolniony. Stan na 06.10.2026.

Podobne firmy w Poznań – OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA