Hekato Polska

HEKATO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

✓ Aktywny VAT 📍 Szewce
NIP 8943145489 KRS 0000803681 REGON 38436846100000 Adres UL. KWIATOWA, 4

Hekato Polska z siedzibą w mieście Szewce działa pod kodem PKD 26.51.Z. Numer NIP firmy to 8943145489, KRS 0000803681, REGON 38436846100000. Adres rejestrowy: UL. KWIATOWA, 4. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Hekato Polska, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Hekato Polska.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 07.10.2026
W KRS od
12.09.20197 lat na rynku
Forma prawna
Spółka komandytowa
Sprawozdania finansowe
złożone za 6 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 26.51.Z Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych
  • 26.11.Z Produkcja elementów elektronicznych
  • 33.13.Z Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych
  • 46.52.Z Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego
  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 68.20 Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
  • 46.51.Z Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
  • 27.51 Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 01.09.2019 do 31.12.2020 — złożone 08.10.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 17.10.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 13.07.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 14.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 14.07.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 16.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 07.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Hekato Polska

Jaki jest NIP firmy Hekato Polska?

NIP firmy Hekato Polska to 8943145489. KRS: 0000803681. REGON: 38436846100000.

Czy firma Hekato Polska ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Hekato Polska nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Hekato Polska?

Adres rejestrowy: UL. KWIATOWA, 4.

Czy Hekato Polska działa w mieście Szewce?

Tak, siedziba Hekato Polska mieści się w mieście Szewce. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Hekato Polska jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Hekato Polska (NIP 8943145489) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 07.10.2026.

Podobne firmy w Szewce – PRODUKCJA INSTRUMENTÓW I PRZYRZĄDÓW POMIAROWYCH, KONTROLNYCH I NAWIGACYJNYCH