Gsc Construction

GSC CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

📍 Kraków
NIP 9452192528 KRS 0000606702 REGON 36393674300000 Adres UL. KAZIMIERZA PUŻAKA, 6 92

Gsc Construction z siedzibą w mieście Kraków działa pod kodem PKD 71.12.Z. Numer NIP firmy to 9452192528, KRS 0000606702, REGON 36393674300000. Adres rejestrowy: UL. KAZIMIERZA PUŻAKA, 6 92. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Gsc Construction, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Gsc Construction.

Sprawdź firmę przed współpracą

W KRS od
08.03.201610 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 9 okresówostatnie za 2024
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 08.09.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 21.12.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 27.11.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 07.10.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 15.10.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 03.10.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 04.08.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 06.03.2025
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 19.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 18.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Gsc Construction

Jaki jest NIP firmy Gsc Construction?

NIP firmy Gsc Construction to 9452192528. KRS: 0000606702. REGON: 36393674300000.

Czy firma Gsc Construction ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Gsc Construction nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Gsc Construction?

Adres rejestrowy: UL. KAZIMIERZA PUŻAKA, 6 92.

Czy Gsc Construction działa w mieście Kraków?

Tak, siedziba Gsc Construction mieści się w mieście Kraków. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Podobne firmy w Kraków – DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE