Grupa Sinergia

GRUPA SINERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Mszczonów
NIP 7312063497 KRS 0000762251 REGON 38201958400000 Adres UL. FABRYCZNA, 6 10

Grupa Sinergia z siedzibą w mieście Mszczonów działa pod kodem PKD 46.90.Z. Numer NIP firmy to 7312063497, KRS 0000762251, REGON 38201958400000. Adres rejestrowy: UL. FABRYCZNA, 6 10. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Grupa Sinergia, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Grupa Sinergia.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowanysprawdzone 24.10.2026
W KRS od
12.12.20187 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 1 okresostatnie za 2019
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 49 Transport lądowy oraz transport rurociągowy
  • 50 Transport wodny
  • 51 Transport lotniczy
  • 52 Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport
  • 70 Działalność firm centralnych (head offices); doradztwo związane z zarządzaniem
  • 82 Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej
  • 46 Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 07.12.2018 do 31.12.2019 — złożone 30.03.2021

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 24.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Grupa Sinergia

Jaki jest NIP firmy Grupa Sinergia?

NIP firmy Grupa Sinergia to 7312063497. KRS: 0000762251. REGON: 38201958400000.

Czy firma Grupa Sinergia ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Grupa Sinergia nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Grupa Sinergia?

Adres rejestrowy: UL. FABRYCZNA, 6 10.

Czy Grupa Sinergia działa w mieście Mszczonów?

Tak, siedziba Grupa Sinergia mieści się w mieście Mszczonów. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Grupa Sinergia jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Grupa Sinergia (NIP 7312063497) to: niezarejestrowany. Stan na 24.10.2026.

Podobne firmy w Mszczonów – SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA