Grupa Mael Polska
GRUPA MAEL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Grupa Mael Polska z siedzibą w mieście Kańczuga działa pod kodem PKD 46.32.Z. Numer NIP firmy to 7941827149, KRS 0000782749, REGON 383142559. Adres rejestrowy: KWIATOWA 10, 37-220 KAŃCZUGA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Grupa Mael Polska, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Grupa Mael Polska.
Sprawdź firmę przed współpracą
- wykreślenie z rejestru VAT (2026-01-30)
- Status VAT
- Niezarejestrowany — wykreślony 2026-01-30sprawdzone 12.10.2026
- W KRS od
- 18.04.20197 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2022
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.32.ZSprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa46Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi47Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi45Handel hurtowy i detaliczny pojazdami samochodowymi; naprawa pojazdów samochodowych77Wynajem i dzierżawa73Reklama, badanie rynku i opinii publicznej49Transport lądowy oraz transport rurociągowy52Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport70.2Doradztwo związane z zarządzaniem64.9Pozostała finansowa działalność usługowa, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 18.03.2019 do 31.12.2019 — złożone 18.05.2023
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 18.05.2023
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 18.05.2023
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 31.05.2024
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 12.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Grupa Mael Polska
Jaki jest NIP firmy Grupa Mael Polska?
NIP firmy Grupa Mael Polska to 7941827149. KRS: 0000782749. REGON: 383142559.
Czy firma Grupa Mael Polska ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Grupa Mael Polska nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Grupa Mael Polska?
Adres rejestrowy: KWIATOWA 10, 37-220 KAŃCZUGA.
Czy Grupa Mael Polska działa w mieście Kańczuga?
Tak, siedziba Grupa Mael Polska mieści się w mieście Kańczuga. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Grupa Mael Polska jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Grupa Mael Polska (NIP 7941827149) to: niezarejestrowany. Stan na 12.10.2026.
Podobne firmy w Kańczuga – SPRZEDAŻ HURTOWA MIĘSA I WYROBÓW Z MIĘSA
Crazy Chicken
NIP 6472568857 · Wodzisław Śląski
Drobix
NIP 7272832474 · Łódź
Firma Hanlowo-Usługowa "Margo" K.Baran, M.Kitliński Spółka Jawna
NIP 8121776927 · Garbatka Długa
Pol - Mięs
NIP 7722304523 · Łowicz
Agritrade-Poland
NIP 5792264816 · Nowy Dwór Gdański
Balzer Food
NIP 5242899969 · Warszawa
Prodrob" Jarosław Steblik Spółka Jawna
NIP 8992223841 · Wrocław
Best Food
NIP 5662017060 · Kraszewo
Markus Eurodystrybucja
NIP 6412540594 · Ruda Śląska
Solmax Plus
NIP 9552540265 · Szczecin