Green Doktor
GREEN DOKTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Green Doktor z siedzibą w mieście Poręba działa pod kodem PKD 47.91.Z. Numer NIP firmy to 6492320296, KRS 0000865841, REGON 387336728. Adres rejestrowy: GÓRNOŚLĄSKA 115, 42-480 PORĘBA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Green Doktor, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Green Doktor.
Sprawdź firmę przed współpracą
- wykreślenie z rejestru VAT (2023-01-11)
- Status VAT
- Niezarejestrowany — wykreślony 2023-01-11sprawdzone 13.10.2026
- W KRS od
- 21.10.20206 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 3 okresyostatnie za 2023
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
47.91.ZSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet63.12.ZDziałalność portali internetowych70.22.ZPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania47.89.ZSprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach47.81.ZSprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach59.11.ZDziałalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych73.12.DPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach85.59.BPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane85.60.ZDziałalność wspomagająca edukację
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 29.05.2024
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 29.05.2024
- od 20.10.2020 do 31.12.2021 — złożone 04.06.2024
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 13.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Green Doktor
Jaki jest NIP firmy Green Doktor?
NIP firmy Green Doktor to 6492320296. KRS: 0000865841. REGON: 387336728.
Czy firma Green Doktor ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Green Doktor nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Green Doktor?
Adres rejestrowy: GÓRNOŚLĄSKA 115, 42-480 PORĘBA.
Czy Green Doktor działa w mieście Poręba?
Tak, siedziba Green Doktor mieści się w mieście Poręba. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Green Doktor jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Green Doktor (NIP 6492320296) to: niezarejestrowany. Stan na 13.10.2026.
Podobne firmy w Poręba – SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
Rets
NIP 5213853829 · Warszawa
Kalzada
NIP 9291856519 · Zielona Góra
Fragrante
NIP 6572964771 · Bartoszowiny
Żywiecki Instytut Ekonomii Społecznej
NIP 5532569111 · Żywiec
Overlander Polska
NIP 5130284300 · Owczary
Moseda
NIP 1231482962 · Złotokłos
Kdkzg Investment
NIP 6342998045 · Katowice
Trading Group
NIP 6762565241 · Kraków
Law.Book
NIP 5272705243 · Warszawa
Krolm
NIP 5842804486 · Gdańsk