Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert
GOSPODARSTWO OGRODNICZE MAGBERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert z siedzibą w mieście Janów działa pod kodem PKD 01.13.Z. Numer NIP firmy to 5322087481, KRS 0000827972, REGON 38553549300000. Adres rejestrowy: 35. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert.
Sprawdź firmę przed współpracą
- wykreślenie z rejestru VAT (2025-10-07)
- Status VAT
- Niezarejestrowany — wykreślony 2025-10-07sprawdzone 17.10.2026
- W KRS od
- 07.02.20206 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
01.13.ZUprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych01.30.ZRozmnażanie roślin46.31.ZSprzedaż hurtowa owoców i warzyw
Złożone sprawozdania finansowe
- od 11.12.2019 do 31.12.2020 — złożone 29.06.2021
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 24.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 29.03.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 01.07.2025
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 17.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert
Jaki jest NIP firmy Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert?
NIP firmy Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert to 5322087481. KRS: 0000827972. REGON: 38553549300000.
Czy firma Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert?
Adres rejestrowy: 35.
Czy Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert działa w mieście Janów?
Tak, siedziba Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert mieści się w mieście Janów. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Gospodarstwo Ogrodnicze Magbert (NIP 5322087481) to: niezarejestrowany. Stan na 17.10.2026.
Podobne firmy w Janów – UPRAWA WARZYW, WŁĄCZAJĄC MELONY ORAZ UPRAWA ROŚLIN KORZENIOWYCH I ROŚLIN BULWIASTYCH
Qualitychamp Letnica
NIP 9730959642 · Letnica
Grupa Producentów Owoców I Warzyw Agropol
NIP 7171828519 · Wólka Polanowska
Hof Am Haff
NIP 8561575044 · Jarszewko
Best Crops
NIP 8943207167 · Grodziec
Fundacja Niezłomni
NIP 5214035205 · Warszawa
Bmgreenish
NIP 6812087388 · Myślenice
Montenegro
NIP 1132919752 · Warszawa
Grupa Producentów Warzyw 'Mr.Carrot
NIP 6040139227 · Bogatka
Integrated Technologies
NIP 5213504359 · Warszawa
Bakor International Ltd.
NIP 8361202226 · Skierniewice