Golden Investment
GOLDEN INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Golden Investment z siedzibą w mieście Kłoda działa pod kodem PKD 68.10.Z. Numer NIP firmy to 6972399027, KRS 0001096957, REGON 52819237300000. Adres rejestrowy: UL. BURSZTYNOWA, 3. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Golden Investment, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Golden Investment.
Sprawdź firmę przed współpracą
- wykreślenie z rejestru VAT (2025-12-31)
- Status VAT
- Niezarejestrowany — wykreślony 2025-12-31sprawdzone 24.10.2026
- W KRS od
- 27.03.20242 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 1 okresostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek43.33.ZPosadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian43.32.ZZakładanie stolarki budowlanej43.29.ZWykonywanie pozostałych instalacji budowlanych43.39.ZWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych43.99.ZPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane47.19.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach64.99.ZPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi68.31.ZPośrednictwo w obrocie nieruchomościami
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 07.04.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 24.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Golden Investment
Jaki jest NIP firmy Golden Investment?
NIP firmy Golden Investment to 6972399027. KRS: 0001096957. REGON: 52819237300000.
Czy firma Golden Investment ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Golden Investment nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Golden Investment?
Adres rejestrowy: UL. BURSZTYNOWA, 3.
Czy Golden Investment działa w mieście Kłoda?
Tak, siedziba Golden Investment mieści się w mieście Kłoda. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Golden Investment jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Golden Investment (NIP 6972399027) to: niezarejestrowany. Stan na 24.10.2026.
Podobne firmy w Kłoda – KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
Home4U
NIP 6972311819 · Kłoda
Warsaw Bricks Kawalec N58 Spółka Komandytowa
NIP 1133002240 · Warszawa
Jp Invest
NIP 7010988086 · Warszawa
P.A. Nova Invest Zaczernie
NIP 6312680031 · Gliwice
Apartner M.Piech W.Skorupa Spółka Jawna
NIP 6681947085 · Łódź
Tower Polska
NIP 7010397439 · Warszawa
Wilczewski, Zdziabek Inwestycje I Nieruchomości Spółka Komandytowa
NIP 7822355603 · Ostrów Wielkopolski
Viri
NIP 5213730311 · Warszawa
Best Investments Górzyskowo
NIP 9671448494 · Bydgoszcz
Investvibe
NIP 7011099158 · Lublin