Global International Insaat

GLOBAL INTERNATIONAL INSAAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Warszawa
NIP 7011138326 KRS 0001029673 REGON 52497078000000 Adres UL. MARSZAŁKOWSKA, 84/92 119

Global International Insaat z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 43.39.Z. Numer NIP firmy to 7011138326, KRS 0001029673, REGON 52497078000000. Adres rejestrowy: UL. MARSZAŁKOWSKA, 84/92 119. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Global International Insaat, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Global International Insaat.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowany — wykreślony 2024-06-25sprawdzone 25.10.2026
W KRS od
05.04.20233 lata na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 41 Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków
  • 42 Roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej
  • 43 Roboty budowlane specjalistyczne
  • 45 Handel hurtowy i detaliczny pojazdami samochodowymi; naprawa pojazdów samochodowych
  • 46 Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi
  • 47 Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi
  • 78 Działalność związana z zatrudnieniem

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 25.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Global International Insaat

Jaki jest NIP firmy Global International Insaat?

NIP firmy Global International Insaat to 7011138326. KRS: 0001029673. REGON: 52497078000000.

Czy firma Global International Insaat ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Global International Insaat nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Global International Insaat?

Adres rejestrowy: UL. MARSZAŁKOWSKA, 84/92 119.

Czy Global International Insaat działa w mieście Warszawa?

Tak, siedziba Global International Insaat mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Global International Insaat jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Global International Insaat (NIP 7011138326) to: niezarejestrowany. Stan na 25.10.2026.

Podobne firmy w Warszawa – WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH